Remote

Remote 4.2.1

Zamień iPhone w centrum zdalnego sterowania

Zalety

  • Kontroluje iTunes i Apple TV
  • Wyświetla okładki

Wady

  • Trzeba czekać na połączenie z komputerem

Bardzo dobry
8

Remote to darmowa aplikacja umożliwiająca sterowanie iTunes lub Apple TV za pomocą iPhone/iPoda Touch. Pozwala stworzyć prawdziwe centrum multimedialnej rozrywki pod marką Apple.

Remote łączy się z komputerem za pomocą sieci bezprzewodowej WiFi. Aplikację należy zsynchronizować z iTunes poprzez wpisanie specjalnie generowanego kodu. Po tej czynności można w pełni kontrolować odtwarzacz na komputerze za pośrednictwem urządzenia przenośnego. Aplikacja może utrzymywać cały czas połączenie bezprzewodowe, aby

Remote szczególnie dobrze sprawdza się w połączeniu z głośnikami podłączonymi bezprzewodowo poprzez AirTunes. Jednak i bez tego znakomicie sprawdza się jako pilot domowego centrum rozrywki. Wyświetla okładki, daje dostęp do list odtwarzania, pozwala zmieniać głośność i przewijać utwory. W połączeniu z Apple TV umożliwia także sterowania odtwarzaniem filmów, a to wszystko z każdego zakątka mieszkania.

Remote to bardzo przydatna i funkcjonalna aplikacja. Niby nie robi nic wielkiego, ale dzięki niej będziesz sterować swoimi multimediami bez ruszania się z kanapy.

Zapewniona kompatybilność z iPhone OS 3.0

Zmiany

  • Zapewniona kompatybilność z iPhone OS 3.0

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na iphone

Więcej

Opinie użytkowników o Remote